Zaterdag 21 april 2018 organiseren we een Mindful HomeRun clinic van 2 uur op de Gorsselse Heide voor het Ronald MCDonald Kinderfonds.
Zaterdag 21 april organiseren Mindfulrun Deventer en MindfulRun lochem samen een Mindful HomeRun clinic van 2 uur op de Gorsselse heide.
De opbrengst gaat geheel naar het Ronald MCDonald Kinderfonds.
We starten om 10.00 uur met de uitgebreide clinic waarin mindfulness, ademhaling en harddlooptechnieken aan bod komen.
Door middel van mindfulness en een juiste ademhaling is het mogelijk een stuk efficienter met je energie om te gaan.
Als afsluiting van de clinic gaan we de technieken toepassen in een Mindful HomeRun, een Run over de mooie Gorsselse heide. De duur en afstand van de run wordt afgestemd op het niveau van de groep.
Het gaat tijdens deze Mindful HomeRun clinic niet om snelheid of afstand, de bedoeling is dat iedereen mee kan doen.
De afstand die we in deze 2 uur durende clinic afleggen ligt tussen de 5 en 10 km.
We beginnen en eindigen de clinic bij Restaurant de Zevensprong in Joppe. ( dortherdijk 6)
Programma:
10.00 uur- 11.30 uur: Clinic mindfulRun
11.30 uur-12.00 uur: ontspannen Mindful Home-Run
12.00 uur afsluiten met een drankje en eventueel napraten.
Kosten:
De kosten voor deze uitgebreide clinic bedragen 30 euro p/p. Een week voor aanvang van de clinic ontvang je een mail met een link naar de sponsorpagina van Lynn en Liekes Mindful Run team, waar je het bedrag rechtstreeks naar over kunt maken.
Kun je niet meedoen met de clinic maar wil je ons wel graag sponsoren (wat wij natuurlijk hartstikke leuk vinden) ga dan snel naar onze HomeRun pagina.
Hartelijke groet,
Monique Schipperijn Mindful Run Deventer
Maaike Willems Mindful Run Lochem
Aanmelden voor de clinic kan via onderstaand formulier: